Doručenie

Doručenie

Náklady na doručenie:

KrajinaHodnota tovaru (s DPH)Náklady na doručenie (vrátane DPH) *
 od 49.90 €zadarmo
Slovenskood 29,90 €3,90 €
 od 0,00 € 4,90 €
 akvárium6,90 €

* Tieto náklady na doručenie sú určené pre štandardnú prepravu. Ďalšie náklady na prepravu môžu vzniknúť, ak objednané produkty vyžadujú špeciálne podmienky prepravy, ako sú chladiace boxy alebo možnosti objemného balenia.


Odhadovaná doba dodania:

Dodacia lehota sa pri produktoch ktoré máme skladom pohybuje najneskôr do 48 hodín. (záleží od vyzdvihnutia prepravnej spoločnosti)

V prípade, že objednané veci nemôže výrobca dodať, z dôvodu, že výrobca nie je schopný plniť svoje zmluvné povinnosti, máme právo od objednávky odstúpiť. Zákazník bude okamžite informovaný.


Doručovacie služby:

Kuriér GLS

Na slovensku doručuje zásielky spoločnosť GLS. Ak je objednávka vykonaná a všetky objednané produkty sú na sklade, bude objednávka spracovaná najneskôr do 48 hodín. Doručenie do 1 – 4 pracovných dní je všeobecné trvanie balíkov dodávaných na Slovensko.

Ak bude zadanie objednávky úspešné, pošle sa e-mail s potvrdením objednávky. E-mail s číslom zásielky sa preposiela na e-mailovú adresu až po odoslaní objednávky. Na sledovanie priebehu doručenia je možné použiť číslo zásielky.

Náš kuriérsky partner sa usiluje doručiť objednávky včas. Môžu sa však vyskytnúť nepredvídané zdržania v dôsledku pandemických opatrení, poveternostných podmienok alebo dopravných podmienok. V takýchto prípadoch Vás prosíme o trpezlivosť a pochopenie.


Naše balenie:

Záleží nám na tom aby tovar k Vám bol doručený bez poškodenia !

Použitý plniaci materiál je 100% biologicky odbúrateľný . Sklenené nádoby sú dôkladne zabalené pre ďalšiu ochranu pred rozbitím. Preto cena za doručenie akvárií je vyššia.

Naše škatule sú vyrobené z čistého kartónu a môžu byť vyhodené do zberného papiera.