Tetra AquaSafe

3.02 44.42  s DPH

Prípravok Tetra AquaSafe upravuje kohútikovú vodu na vodu bezpečnú pre ryby a spoľahlivo chráni ryby a rastliny v akváriu pred škodlivými látkami obsiahnutými vo vode. Kohútikovú vodu navyše obohacuje o životne dôležité prísady, čím vytvára základy pre zdravý a bezpečný život v akváriu.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , , , Značka:

Tetra AquaSafe

  • Aby bola kohútiková voda bezpečná pre ryby
  • Odstraňuje z pitnej vody chlór, chloramín, meď, zinok aj olovo
  • Zloženie pre starostlivosť chráni sliznice a žiabre rýb
  • Špeciálna zmes vitamínov B znižuje stres rýb a dlhodobo udržuje ich zdravie
  • Jód a horčík podporujú vitalitu, rast i pohodu rýb
  • Zvyšuje priezračnosť vody tým, že podporuje rast prospešných baktérií
  • Používa sa pri zakladaní akvária, pri výmene vody alebo pri transporte rýb
  • Prípravok je vhodný pre všetky akváriá so sladkou aj slanou vodou (nutné vypnúť hladinový zberač).
  • Rýchlo sa rozpúšťa, ihneď pôsobí a má dlhodobý účinok
  • Vyrába: Tetra

Ďalšie informácie o produkte

Tetra AquaSafe je ideálny pre použitie pri výmene vody a pri zakladaní nového akvária, pretože v priebehu niekoľkých sekúnd zabezpečí, aby bola v kohútiku voda pre ryby bezpečná: odstraňuje z vody všetky škodlivé látky, napr. Chlór, chloramín, meď, zinok aj olovo, a to dôkladne a ihneď. Navyše zmes vitamínov B v prípravku znižuje všetok stres, ktorý ryby môžu pri výmene vody zažívať. Prípravok obsahuje prírodný rastlinný extrakt, ktorý chráni žiabre a sliznice rýb, čím dlhodobo podporuje ich dobrý zdravotný stav. Optimalizované zloženie je dokonale prispôsobené špeciálnym potrebám kože a plutiev rýb. 

Tetra AquaSafe navyše obsahuje aj ďalšie nevyhnutné vitamíny, jód a horčík. Jód posilňuje vitalitu, zatiaľ čo horčík podporuje rast a pohodu nielen rýb, ale aj rastlín. Vodný kondicionér tiež podporuje usadzovanie a biologickú aktivitu užitočných baktérií v akváriu, ktoré potom zaisťujú čistú a zdravú vodu. Tetra AquaSafe sa v akvarijné vode rýchlo rozpúšťa a dlhodobo pozitívne ovplyvňuje zdravie všetkých obyvateľov akvária. Prípravok je vhodný pre všetky sladkovodné i morské akvária a odporúča sa pri zakladaní nového akvária alebo pri každej výmene vody. 

Činí kohútikovú vodu pre ryby bezpečnú a naviac poskytuje ideálny základ pre zdravý život v akváriu. Pri použití prípravku v akváriách s morskou vodou by mal byť hladinový zberač vypnutý, aby sa zabránilo vzniku veľkého množstva peny. 

Tetra AquaSafe.

veľkosť

100ml, 250ml, 500ml, 5L

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tetra AquaSafe”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *